VILL DU TESTA PÅ INNEBANDY I NACKA IBK? KLICKA HÄR!
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P11 SVART
Nacka IBK
Våra Lag
Dam-Allsvenskan
Herr (Div. 1)
Dam (Div. 2)
Herr B (Div. 3)
Herr C
Dam-Veteran
Herr-Veteran
TIGERS
DJ
HJ
HJ U
F10
F11
F13/14
P09
P10 BLÅ
P11/12 BLÅ
P10 VIT
P11 SVART
P11 Blå
P12 Svart
P12 Vit
P13 BLÅ
P13 SVART
P13 RÖD
P13 VIT
P14
P14 Svart
P14 Röd
P14 Blå
P14 Vit
P15 -Lännersta/Tollare
P15 - Kummelnäs/Vikingshill
P15 - Järla/Sickla
P15 - Orminge
P15 Blå
F 15/16
Innebandyskolan
Cafeterian
Klubbshopen
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Nacka IBK
Våra Lag
Dam-Allsvenskan
Herr (Div. 1)
Dam (Div. 2)
Herr B (Div. 3)
Herr C
Dam-Veteran
Herr-Veteran
TIGERS
DJ
HJ
HJ U
F10
F11
F13/14
P09
P10 BLÅ
P11/12 BLÅ
P10 VIT
P11 SVART
P11 Blå
P12 Svart
P12 Vit
P13 BLÅ
P13 SVART
P13 RÖD
P13 VIT
P14
P14 Svart
P14 Röd
P14 Blå
P14 Vit
P15 -Lännersta/Tollare
P15 - Kummelnäs/Vikingshill
P15 - Järla/Sickla
P15 - Orminge
P15 Blå
F 15/16
Innebandyskolan
Cafeterian
Klubbshopen
NACKA IBK
Tillsammans för ett positivt Nacka
P11 Svart
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt C
2023/24: Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C
2022/23: Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra
2022/23: Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt C
2022/23: Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11
2021/22: Pantamera Pojkar Blå Medellätt C
2021/22: Pantamera Pojkar Blå Medellätt D
2020/21: Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C
2020/21: Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E
2019/20: Knattecupen
SEPTEMBER 2023
08
18:00
fre
18:00
Värmdö VIF-Hallen, lilla hallen bredvid
Värmdö -
Nacka IBK
-
17
14:15
sön
14:15
Kvarnbegshallen, Huddinge
Sörskogens IF -
Nacka IBK
-
30
13:45
lör
13:45
Kämpetorpshallen 1
Älvsjö AIK IBF -
Nacka IBK (B)
4 - 9
30
17:15
lör
17:15
Myrsjöskolan
Nacka IBK (B)
- Bromma KFUK-KFUM
4 - 2
OKTOBER 2023
07
15:15
lör
15:15
Myrsjöskolan
Nacka IBK (B)
- Norrtulls SK
10 - 1
07
18:30
lör
18:30
Tullingehallen
FBI Tullinge (B) -
Nacka IBK (B)
7 - 7
14
15:15
lör
15:15
Ormingehallen
Nacka IBK (B)
- Ekerö IK
2 - 5
15
15:00
sön
15:00
Sköndalshallen
Sköndals IK -
Nacka IBK (B)
3 - 11
29
15:00
sön
15:00
Ormingehallen
Nacka IBK (B)
- Högalids IF (B)
3 - 2
29
17:45
sön
17:45
Ulriksdalshallen
AIK IBF/Råsunda IS -
Nacka IBK (B)
8 - 7
NOVEMBER 2023
11
13:45
lör
13:45
Tullingehallen
FBI Tullinge (B) -
Nacka IBK (B)
3 - 5
12
15:15
sön
15:15
Ormingehallen
Nacka IBK (B)
- Sörskogens IF (B)
6 - 2
18
09:00
lör
09:00
Kämpetorpshallen 1
Älvsjö AIK IBF (A) -
Nacka IBK (B)
3 - 4
19
15:00
sön
15:00
Viksjö Sporthall
Järfälla Bele IBK (E) -
Nacka IBK (B)
4 - 5
25
16:00
lör
16:00
Myrsjöskolan
Nacka IBK (B)
- Ängby IF/Mariebergs SK
4 - 6
26
15:15
sön
15:15
Mörbyhallen
Danderyds FC -
Nacka IBK (B)
2 - 6
DECEMBER 2023
02
13:15
lör
13:15
Tomtbergahallen
Huddinge IBS (B) -
Nacka IBK (B)
9 - 3
03
11:15
sön
11:15
Ormingehallen
Nacka IBK (B)
- Råsunda IS/AIK IBF
7 - 4
09
16:30
lör
16:30
Ormingehallen
Nacka IBK (B)
- Värmdö IF
6 - 5
10
14:00
sön
14:00
Ormingehallen
Nacka IBK (B)
- Tyresö Trollbäcken IBK
1 - 5
12
18:30
tis
18:30
Myrsjöskolan
Nacka IBK (C) -
Nacka IBK (B)
3 - 5
17
11:30
sön
11:30
Ormingehallen
Nacka IBK (B)
- Danderyds FC
7 - 2
JANUARI 2024
06
12:15
lör
12:15
Stora Mossen 1
Bromma KFUK-KFUM/Karlbergs BK -
Nacka IBK (B)
4 - 1
13
16:30
lör
16:30
Ormingehallen
Nacka IBK (B)
- FBI Tullinge (B)
3 - 6
14
14:00
sön
14:00
Ormingehallen
Nacka IBK (B)
- Älvsjö AIK IBF
12 - 5
20
16:00
lör
16:00
Mälaröhallen
Ekerö IK -
Nacka IBK (B)
1 - 1
21
15:00
sön
15:00
Myrsjöskolan
Nacka IBK (B)
- Sköndals IK
3 - 1
27
13:00
lör
13:00
Strandhallen - Tyresö
Tyresö Trollbäcken IBK -
Nacka IBK (B)
8 - 3
28
14:45
sön
14:45
Ormingehallen
Nacka IBK (B)
- Järfälla Bele IBK (E)
4 - 2
FEBRUARI 2024
03
15:15
lör
15:15
Ormingehallen
Nacka IBK (B)
- AIK IBF/Råsunda IS
4 - 5
04
13:00
sön
13:00
Eriksdalshallen
Högalids IF (B) -
Nacka IBK (B)
3 - 6
10
14:30
lör
14:30
Kvarnbergshallen
Sörskogens IF (B) -
Nacka IBK (B)
3 - 7
11
09:30
sön
09:30
Ormingehallen
Nacka IBK (B)
- FBI Tullinge (B)
3 - 2
17
11:45
lör
11:45
Rödabergshallen
Norrtulls SK -
Nacka IBK (B)
0 - 6
18
14:30
sön
14:30
Ormingehallen
Nacka IBK (B)
- Älvsjö AIK IBF (A)
6 - 5
MARS 2024
09
16:30
lör
16:30
Myrsjöskolan
Nacka IBK (B)
- Huddinge IBS (B)
1 - 5
16
10:30
lör
10:30
Värmdö sporthall
Värmdö IF -
Nacka IBK (B)
6 - 3
17
14:45
sön
14:45
Ulriksdalshallen
Råsunda IS/AIK IBF -
Nacka IBK (B)
5 - 7
23
15:15
lör
15:15
Ormingehallen
Nacka IBK (B)
- Nacka IBK (C)
4 - 7
26
19:15
tis
19:15
Stora Mossen 2
Ängby IF/Mariebergs SK -
Nacka IBK (B)
5 - 4
#nacka_ibk på Instagram
Våra Sponsorer